Tavan Ses Yalıtımı

İster Ses Yalıtımını kendiniz kurun, ister profesyonel montajcılar kullanın, ahşap ve beton tavanlar için çok çeşitli profesyonel tavan ses yalıtım sistemlerine sahibiz. İster bir apartman kompleksinde yaşayın, ister evinizin bir odasını veya bir katını kiracılara kiralayın veya sadece gürültülü bir aileniz olsun, bir başkasının zemini sizin tavanınızsa, huzur ve sessizliğin tadını çıkarmak neredeyse imkansız olabilir.

Ayak sesleri, gümbürtücü baslar, yüksek televizyonlar, yüksek sesli konuşmalar ve diğer her türlü ortam gürültüsü güzelliğinizin dinlenmesini bozabilir, sizi işten uzaklaştırabilir, "ben" zamanınızı bozabilir ve sadece can sıkıcıdır. Aşırı gürültü sizi çılgına çeviriyorsa, iyi haberler var! Birkaç kolay modifikasyonla tavanınızı ses geçirmez hale getirebilir, istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırabilir ve keyifli sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

İster bir apartman kompleksinde yaşayın, ister evinizin bir odasını veya bir katını kiracılara kiralayın veya sadece gürültülü bir aileniz olsun, bir başkasının zemini sizin tavanınızsa, huzur ve sessizliğin tadını çıkarmak neredeyse imkansız olabilir.

Gürültü Türleri

Tavanda ses yalıtımı yapmanın amacı basittir: havadan ve çarpma gürültüsünü bastırarak, ayırarak, yansıtarak, yayarak ve emerek gürültünün iki farklı nokta (üstünüzdeki alan ve bulunduğunuz yer) arasında hareket etmesini önlemek.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.