USG Asma Tavan Panelleri

Usg asma tavan, Usg Taşyünü Asma tavan

50 yılı aşkın tecrübemizle, genel estetiği de artıran birinci sınıf bir akustik panel ve özel tavan yenilikçiyiz. Portföyümüz akustik, alçı karo, metal ve özel tavanların yanı sıra hem standart hem de sismik olarak derecelendirilmiş süspansiyon sistemlerini içermektedir.

Misyonumuz, daha akıllıca çalışmanıza, daha fazlasını yapmanıza ve daha iyi inşa etmenize yardımcı olacak yenilikler sunmaktır. Mimarlar ve inşaat şirketleri, inşa etmek için daha güvenli, daha hızlı, daha az maliyetli yollara ihtiyaç duyarlar. Bina sahipleri daha düşük işletme maliyetleri ile daha iyi çalışan binalara ihtiyaç duyarlar. Küresel çevre sorunlarına çözüm bulmak için sürdürülebilir inşaat ihtiyacı hızla artmaktadır. Bu nedenle, USG Boral'ın birleşik tarihi boyunca, müşterilerimiz için sürekli olarak yenilikçi duvar ve tavan ürünleri ve sistemleri geliştirdik.

DAHA İYİ BİR GELECEĞİN YENİLENMESİ

USG Boral, sürdürülebilir, güvenli ve konforlu binaların inşası için yüksek kaliteli duvar ve tavan çözümleri üreterek yaşamı iyileştiriyor. Müşterilerimizi etkilemenin ötesine geçerek, daha az imtiyazlıların hayatlarını iyileştirmek için Habitat for Humanity ile ortaklık kurduk. Güvenlik, dürüstlük ve iş birliği değerlerimiz göz önünde bulundurularak, İnsanlık için Habitat girişimimiz, şirkete ve çalışanlarımıza iyi bir amaç için birbirleriyle birlikte çalışma konusunda eşsiz bir fırsat sunarak ihtiyaç duyanlar için sağlam evler inşa etmek için zaman ve uzmanlığa katkıda bulunur.

USG AKUSTİK PANEL VE ​​TAVANLAR

USG asma tavan ses kalitesini kontrol etme ve yüksek dayanıklılık standartları sunma yeteneklerine dayanan özel akustik paneller ve tavan döşemeleri yelpazemizi marka haline getirmiştir.

ClimaPlus ™ Performansı
ile Küflenmeye ve küflenmeye karşı mükemmel bir dirençle tasarlanan bu orta dokulu paneller temiz ve taze bir görünüm sunar. Radar ™ Akustik Tavan Panelleri, küf ve küf oluşumunu engelleyen özel bir geniş spektrumlu standart formülasyonu içerir. Yönsüz desenle orta dokulu, bu sarkmaya dayanıklı paneller okullarda, koridorlarda, lobilerde, ofislerde ve perakende mağazalarda kullanım için en uygun seçimdir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.