Zemin Kaplama

Zemin kaplamaları

Modern zemin kaplamaları, aşınmaya dayanıklı, en katı sıhhi ve hijyenik gereksinimleri karşılayan ve estetik açıdan çekici olan çok çeşitli doğal ve sentetik malzemelerdir. Görünüm ve özelliklerinin çeşitliliği, tüketiciye zevklerine ve arzularına uygun olarak bir ev veya ofis alanı tasarlama fırsatı verir. Mineflo döşeme mağazası, sadece çeşitli tiplerde çok çeşitli kaplamalar değil, aynı zamanda kurulumları ve daha sonraki bakımları için gerekli olan her şeyi sunar.

Yer döşeme

Mağazanın ürün yelpazesinde modern tasarımcılar ve inşaatçılar tarafından kullanılan her türlü zemin kaplaması vardır. Laminat ve halı, parke ve mantar, masif ahşap tahta ve muşamba- geniş model hatları, herhangi bir tasarım fikrinin gerçekleştirilmesini mümkün kılacaktır.

Bir evin, dairenin veya ofisin çeşitli odaları için bir kaplama seçerken, sadece estetik tercihlerle değil, aynı zamanda kullanımlarındaki pratik deneyimlerle de yönlendirilmelidir. Zeminin daha aktif olarak çalıştırıldığı ve daha sıklıkla kuru veya ıslak temizliğe maruz kaldığı yerlerde, sık yıkama ve temizlemeye izin veren aşınmaya dayanıklı kaplamalar kurulmalıdır- laminat, linolyum, sert halı. Daha az aktif zemin kullanımı olan alanlarda, kaplama seçimi katı koşullarla sınırlı değildir.

Yer döşemek için her şey

Tüketiciye, yetkili teknolojik kurulum için gerekli olan her şeyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz: süpürgelikler, eşikler, alt tabaka malzemeleri ve çeşitli zemin kaplamaları için yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünleri. Mağazamızdaki fiyatlar mineflo temel ilkesine uygundur: en düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünler. Uzun ve güvenilir bir üne sahip üreticilerden yapıştırıcılar, sızdırmazlık malzemeleri ve diğer kaplama aksesuarlarını seçiyoruz.

Yer Bakımı

Çeşitli zemin türleri için çok çeşitli bakım ürünleri, evinizde veya ofisinizde temizliği korumak için en iyi seçeneği satın almanızı sağlayacaktır. Deterjanlar ve temizleme bileşikleri ile doğal parkenin cilalanması, korunması ve eski haline getirilmesi için kullanılan araçlar, her türlü zemin kaplamasının ömrünü önemli ölçüde uzatacaktır. Malları teslimat yoluyla veya kendi başınıza alabilirsiniz.

Pvc yer döşemesi,Spor zemin kaplama, Karo halı ürünler, Laminat parke,Yükseltilmiş döşeme Epoksi yer kaplama, Selflevelling şap,Seramik ve Granit gibi kaplama ürünlerin'den firmamızdan uygulamalı fiyat...

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.